Referencje

Sun & Snow

Od 3 lat współpracujemy z firmą Media Strateg i polecamy jej usługi. Media Strateg realizował dla nas marketing online kilku inwestycji, m.in. Szklarska Resort w Szklarskiej Porębie, Lipki Park oraz Premium Resort Nosal w Zakopanem (...)

Blockpol

Agencja Media Strateg w sposób skuteczny i godny polecenie obsługuje marketing online w naszej firmie. Dzięki nim sprzedaż mieszkań wzrosła (...)

Futureal

Z agencją Media Strateg współpracujemy od 2013 roku. W tym czasie udało się zakończyć dwa projekty mieszkaniowe (...)

B&G Public Relations

Internetowy Dom Mediowy Media Strateg przeprowadził dla Nas kampanie reklamowe w Internecie. Osoby, z którymi współpracowaliśmy, odzwierciedlały profesjonalizm i odpowiedzialność firmy (...)

TRUST S.A.

Z przyjemnością polecamy internetowy Dom Mediowy MEDIA STRATEG, jako partnera w biznesie. Niewątpliwe atuty współpracy to rzetelne i fachowe podejście do zagadnień reklamy w Internecie (...)

Global Center

Efekty współpracy z firmą Media Strateg oceniamy bardzo pozytywnie. Dzięki przeprowadzonym przez kontrahenta kampaniom reklamowym udało nam się pozyskać ponad 700 leadów do potencjalnych klientów (...)

Me & My Friends S.A.

Nasz firma współpracowała już z Internetowym Domem Mediowym Media Strateg przy kilku kampaniach reklamowych on-line. Współpraca między naszymi agencjami jest bardzo udana (...)

Warsaw Properties

Zanim zaczeliśmy korzystać z pomocy Media Strateg, nie zdawaliśmy sobie sprawy z pełni możliwości nowoczesnych rozwiązań marketingowych. Dopiero dzięki owocnej współpracy z Media Strateg (...)

Mill-Yon

Z agencją Media Strateg współpracujemy od końca kwietnia 2017 r. Nasz kontrahent przejął pełną obsługę marketingu online dla naszych czterech dużych inwestycji (...)

Domax Development

Agencja Media Strateg współpracuje z nami od grudnia 2015 przy reklamie inwestycji Pilczycki Zakątek we Wrocławiu, Osiedle Iwaszkiewicza i Osiedle Południowa w Oławie oraz Osiedle Domax Redycka 28 we Wrocławiu Sołtysowicach (...)

Nasze realizacje

  • kampania zakończona we wrześniu 2017
  • konwersje: 1823 pozyskane leady
  • efekty: sprzedaż wszystkich 126 dostępnych mieszkań
  • ruch na stronie: blisko 30 000 unikalnych użytkowników (dane za: Yandex Metrica)
więcej realizacji

Co o nas mówią

Referencje