Jesteśmy niezależną agencją reklamy internetowej.

Media Strateg | Agencja reklamy online

O nas

Jesteśmy niezależną agencją reklamy internetowej. Prowadzimy kompleksową obsługę marketingu internetowego. Oferujemy kampanie w wyszukiwarce Google, wysyłkę mailingów, działania w social media, remarketing, kampanie display, RTB oraz tworzenie prostych stron internetowych (landing page).

Mamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w obsłudze klientów z różnych branż. Reklamowaliśmy takie marki jak Piotr i PawełSun&SnowFellowesSwissUniwersytet JagiellońskiToyota Katowice czy Lexus Katowice.

Specjalizujemy się w reklamie dla deweloperów oraz biur nieruchomości; współpracowaliśmy m.in. z: Cordia Polska (Futureal)Mill-Yon, Temar DeweloperBlockpol DeveloperDomax Development, Global CenterSpectrum Development.

Z powodzeniem prowadziliśmy i prowadzimy kampanie dla sklepów internetowych: mSport11TeamsportsEsmont24, Haupa, Eport2000. Mieliśmy okazję organizować także konkursy oraz towarzyszące im kampanie m.in. dla marki Biedronka Pierze. Reklamowaliśmy także wiele małych lokalnych firm z całej Polski. Możemy więc stwierdzić, że doskonale znamy potrzeby dużych przedsiębiorstw z wielu dziedzin, jak i niewielkich biznesów.

Z pasją podejmujemy się nowych działań. Cały czas podnosimy nasze kompetencje, biorąc udział w szkoleniach i zdobywając kolejne certyfikaty. Stale monitorujemy aktualne trendy na rynku. Jesteśmy elastyczni: dostosowujemy się do potrzeb i możliwości Klientów. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się co możemy Ci zaoferować!

Chcesz zyskać więcej klientów, a co za tym idzie, więcej zarabiać?
Napisz do nas!


Zapoznałem/am się z polityką prywatności, która zawiera m.in. następujące informacje:
1. Administratorem Danych Osobowych (ADO) jest Media Strateg Ul. Lelewela 5/36, 56-120 Brzeg Dolny, NIP: 9880212637, Regon: 021752583.
2. Cel, zakres i czas przetwarzania danych.
3. Przysługujące mi prawa

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu adres e-mail) w celu nawiązania kontaktu oraz przekazywania informacji handlowych, marketingowych oraz promocyjnych związanych z działalnością gospodarczą Media Strateg w całym okresie przetwarzania moich danych.

Nasze realizacje

  • kampania zakończona we wrześniu 2017
  • konwersje: 1823 pozyskane leady
  • efekty: sprzedaż wszystkich 126 dostępnych mieszkań
  • ruch na stronie: blisko 30 000 unikalnych użytkowników (dane za: Yandex Metrica)
więcej realizacji

Co o nas mówią

Referencje