O nas

Jesteśmy niezależną agencją reklamy internetowej. Prowadzimy kompleksową obsługę marketingu internetowego. Oferujemy kampanie w wyszukiwarce Google, wysyłkę mailingów, działania w social media, remarketing, kampanie display, RTB oraz tworzenie prostych stron internetowych (landing page).

Mamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w obsłudze klientów z różnych branż. Reklamowaliśmy takie marki jak Piotr i Paweł, Sun&Snow, Fellowes, Swiss, Uniwersytet Jagielloński, Toyota Katowice czy Lexus Katowice.

Specjalizujemy się w reklamie dla deweloperów oraz biur nieruchomości; współpracowaliśmy m.in. z: Cordia Polska (Futureal), Mill-Yon, Temar Deweloper, Blockpol Developer, Domax Development, Global Center, Spectrum Development.

Z powodzeniem prowadziliśmy i prowadzimy kampanie dla sklepów internetowych: mSport, 11Teamsports, Esmont24, Haupa, Eport2000. Mieliśmy okazję organizować także konkursy oraz towarzyszące im kampanie m.in. dla marki Biedronka Pierze. Reklamowaliśmy także wiele małych lokalnych firm z całej Polski. Możemy więc stwierdzić, że doskonale znamy potrzeby dużych przedsiębiorstw z wielu dziedzin, jak i niewielkich biznesów.

Z pasją podejmujemy się nowych działań. Cały czas podnosimy nasze kompetencje, biorąc udział w szkoleniach i zdobywając kolejne certyfikaty. Stale monitorujemy aktualne trendy na rynku. Jesteśmy elastyczni: dostosowujemy się do potrzeb i możliwości Klientów. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się co możemy Ci zaoferować!

 

Chcesz przeprowadzić kampanię reklamową w Internecie? Potrzebujesz więcej informacji o naszej ofercie? Napisz do nas!

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat

Wiadomość